TERRA CHRISTMAS / DEKORACJE TRADYCYJNE

Świąteczny renifer - Rudolf

Klasyka świątecznych dekoracji i sprawdzony sposób na stworzenie szczególnego nastroju. Rudolf to figura w kształcie renifera, która może być częścią większej aranżacji bądź samodzielnym elementem dla domów, ogrodów bądź przestrzeni publicznej.

Warto wiedzieć

KLASYKA GATUNKU

postaw na tradycję

MODUŁOWOŚĆ

zbuduj zestaw

DWIE WERSJE

wybierz model

NISKO I WYSOKO

postaw lub zawieś

Różnorodne modele

Dwa modele, renifer stojący bądź unoszący się, pozwalają stworzyć dekorację idealnie dopasowaną do potrzeb danej przestrzeni.

Klasyczny kształt

Renifer będący bohaterem tradycyjnych świątecznych historii najlepiej wprowadza szczególną atmosferę i budzi radosne wspomnienia.

Lekki i mobilny

Konstrukcja wykonana z fibreglassu jest niezwykle lekka, co pozwala na jej łatwy montaż i przenoszenie w każdym momencie bez użycia specjalistycznego sprzętu.

Najwyższa jakość

Zastosowanie materiałów najwyższej jakości gwarantuje długotrwały efekt dekoracyjny oraz odporność na ekstremalne warunki pogodowe.

MODELWYMIARWAGA
RUDOLF100 cm x 60 cm x 240 cm h22 kg
RUDOLF FLY190 cm x 55 cm x 180 cm h18 kg
MODEL
BIAŁY
  • MATERIAŁY DO POBRANIA

Sama słodycz - Candy Cane

Osłodź atmosferę świąt i upiększ miasto kolorowymi laskami uwielbianymi przez najmłodszych na całym świecie. Obok takiej dekoracji po prostu nie da się przejść obojętnie!

Warto wiedzieć

FUNKCJONALNOŚĆ

ustaw gdzie zechcesz

MODUŁOWOŚĆ

zbuduj zestaw

ŻYWE BARWY

pokoloruj swoją przestrzeń

NISKO I WYSOKO

postaw lub zawieś

Im więcej, tym lepiej

Urok lasek Candy Cane potęguje ich ilość. Im więcej ozdób postawisz obok siebie, tym przestrzeń stanie się radośniejsza i bardziej kolorowa.

Lekka i mobilna

Dzięki swoim niewielkim wymiarom i wadze ustawienie dekoracji jest szybki, bezproblemowe i nie wymaga nadmiernego wysiłku.

Uniwersalność

Kształt laski pozwala na wiele zastosowań – od zbudowania płotka przy domu świętego Mikołaja aż do tworzenia skomplikowanych instalacji dekoracyjnych.

MODELWYMIAR
CANDY CANE35 cm x 12 cm x 110 cm H
MODEL
MIX
  • MATERIAŁY DO POBRANIA